هر آنچه که از یک کتابفروشی میخواهید ! بهترین کتاب های دانشگاهی، کمک درسی، عمومی و ... [ با ما تماس بگیرید 66308130-021 ]

کتاب انسان شناسی: در دانش مدیریت منابع انسانی – انتشارات دانشگاه امام صادق

دسته بندی : / / /

قیمت کتاب :
۱۱,۰۰۰ تومان
وضعیت کتاب : قابل تهیه می باشد

مشخصات کتاب


تعداد فروش

0 فروش

نقد و بررسی

0 کاربر

شناسه محصول

9278-3

وزن 234 g
مولف

احسان رحیمی, اسدالله گنجعلی, مهدی سپهری

انتشارات

دانشگاه امام صادق

قطع کتاب

رقعی

تعداد صفحه

164

سال چاپ

1396

شابک

9786002146045

 

توضیحات

ﻧﻮع ﻧﮕﺮش ﺑﻪ اﻧﺴﺎن و وﻳﮋﮔﻰ ﻫﺎی او، اﻫﻤﻴﺖ وﻳﮋه ای در ﻣﻄﺎﻟﻌﺎت ﻋﻠﻮم اﺟﺘﻤـﺎﻋﻰ، ﺑﺎﻻﺧﺺ ﻣﻄﺎﻟﻌﺎت ﺳﺎزﻣﺎن و ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ داﺷﺘﻪ اﺳﺖ. در ﻋﺮﺻﻪ ﻧﻈﺮﻳﻪ ﭘﺮدازی در ﻋﻠﻮم اﺟﺘﻤﺎﻋﻰ، ﻣﺒﺎﻧﻰ اﻧﺴﺎن ﺷﻨﺎﺧﺘﻰ در ﻛﻨـﺎر ﻣﺒـﺎﻧﻰ ﻫﺴـﺘﻰ ﺷـﻨﺎﺧﺘﻰ، ﻣﻌﺮﻓـﺖ ﺷـﻨﺎﺧﺘﻰ و روش ﺷﻨﺎﺧﺘﻰ، ارﻛﺎن ﻧﻈﺮﻳﺎت و ﭘﺎراداﻳﻢ ﻫﺎی آن ﺣـﻮزه را ﺷـﻜﻞ داده اﺳـﺖ.
ﻣﺒـﺎﻧﻰ ﻣﺬﻛﻮر آن ﻗﺪر ﻣﻬﻢ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻛﻪ ﺗﻔﺎوت در ﻫﺮ ﻛـﺪام از آن ﻫـﺎ ﻣﻨﺠـﺮ ﺑـﻪ ﺷـﻜﻞﮔﻴـﺮی ﭘﺎراداﻳﻢ ﻫﺎی ﻋﻠﻤﻰ ﻣﺨﺘﻠﻔﻰ در ﺗﺎرﻳﺦ ﻋﻠﻢ ﮔﺮدﻳﺪه اﺳـﺖ در ﻋﻠﻢ ﺳﺎزﻣﺎن و ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻧﻴﺰ، ﻫﻢ ﺑﻪ ﻟﺤﺎظ ﻧﻈﺮی و ﻫﻢ ﺑﻪ ﻟﺤﺎظ ﻋﻤﻠـﻰ، اﻧﺴﺎن ﺟﺎﻳﮕﺎه وﻳﮋه ای دارد. ﺳﻴﺮ ﺗﺎرﻳﺨﻰ ﻣﻜﺎﺗﺐ ﻋﻠﻢ ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺣﺎﻛﻰ از ﻧﮕﺮش ﻫـﺎی ﻣﺘﻔﺎوت ﺑﻪ اﻧﺴﺎن ﺑﻮده اﺳﺖ و اﻳﻦ ﻧﮕﺮش ﻋﺎﻣﻞ ﻣﻬﻤﻰ در ﺗﻔﺎوت ﻣﻜﺎﺗـﺐ ﻣـﺪﻳﺮﻳﺖ ﺑﻮده اﺳﺖ.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کتاب انسان شناسی: در دانش مدیریت منابع انسانی – انتشارات دانشگاه امام صادق”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • فروشنده: خانه کتاب
  • آدرس:
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.

برو بالا

چنانچه تمایل به ثبت سفارش بصورت تلفنی (صرفا برای کاربران تهران) را دارید ، می توانید با شماره تلفن ۶۶۳۰۸۱۳۰ -۰۲۱ تماس حاصل فرمایید .