هر آنچه که از یک کتابفروشی میخواهید ! بهترین کتاب های دانشگاهی، کمک درسی، عمومی و ... [ با ما تماس بگیرید 66308130-021 ]

به باشگاه مشتریان بانک کتاب آریا خوش آمدید

امتیاز بگیر هزینه هات رو کاهش بده !

برای استفاده از پیشنهادهای ارایه شده در باشگاه مشتریان ، هر یک از فعالیت‌های شما در بخش‌های مختلف، مشخص کننده میزان اعتبار شما است. امتیازدهی در باشگاه مشتریان بانک کتاب آریا از زمان اولین ورود شما به باشگاه، آغاز می‌شود و شما بر اساس میزان ارتباط و سابقه حضور خود در خانواده بزرگ بانک کتاب امتیازهای متفاوتی به دست می‌آورید و بر اساس همین امتیازها در یکی از دسته‌بندی‌های پیش‌بینی شده برای کاربران قرار خواهید گرفت.

بطور مثال :

  • ثبت نام / خرید کتاب / نصب اپلیکیشن بانک کتاب آریا / و ….

 

آشنایی با باشگاه مشتریان بانک کتاب آریا

یک محیط پویا وصمیمی است که تلاش داریم از طریق آن، شما را به عنوان دوستان خود در کنارمان داشته و ضمن خلق مزیت هایی علاوه بر خدمات متعارف خود ، جدیدترین طرحها را به شما معرفی کنیم. همه اعضای خانواده بزرگ کاربران بانک کتاب آریا می‌توانند با عضویت در این باشگاه، از طرح‌های تشویقی ارایه شده بهره‌مند شوند و از طرح‌های ویژه، تخفیف‌ها، محصولات و خدمات مورد علاقه خود، استفاده کنند.

خدمات بانک کتاب آریا

با امتیازهای کسب شده خود می‌توانید یکی از خدمات ما را از میان پیشنهادهای ارایه شده انتخاب کنید. و متناسب با نیاز خود و براساس‌ امتیازهای به دست آمده، می‌توانید یکی از آن‌ها را برگزینید.

  • خرید کتاب رایگان با کسب امتیاز های بدست آمده !
  • امکان حمل و نقل رایگان برای محصولات خریداری شده !
  • پاداش مشتریان وفادار با امتیاز و تخفیف در خرید جدید ( بن تخفیف گروهی )
  • نمایش مشتریان برتر از لحاظ امتیاز در وب سایت
  • و کلی امکانات دیگر …

 

این بخش بزودی راه اندازی خواهد شد !

برو بالا

چنانچه تمایل به ثبت سفارش بصورت تلفنی (صرفا برای کاربران تهران) را دارید ، می توانید با شماره تلفن ۶۶۳۰۸۱۳۰ -۰۲۱ تماس حاصل فرمایید .

چنانچه تمایل به ثبت سفارش بصورت تلفنی (صرفا برای کاربران تهران) را دارید ، می توانید با شماره تلفن ۶۶۳۰۸۱۳۰ -۰۲۱ تماس حاصل فرمایید .