هر آنچه که از یک کتابفروشی میخواهید ! بهترین کتاب های دانشگاهی، کمک درسی، عمومی و ... [ با ما تماس بگیرید 66308130-021 ]

قوانین و مقررات خرید کتاب از سایت بانک کتاب آریا

تمامی کتب ارائه شده توسط کتاب آریا پس از انجام مراتب سفارش و اتمام مراحل پرداخت پیگیری می شوند.

کلیه کتاب ها بصورت نو عرضه می گردد و کتاب آریا کتاب دست دوم توزیع نمی کند.

همه کتاب های فعال روی سایت لزوما موجود نمی باشد و ممکن است پس از ثبت سفارش و پیگیری، کتاب چاپ تمام بوده و یا افزایش قیمت داشته باشد.

نکته ۱: در صورت افزایش قیمت کتاب ها از سمت ناشر خریدار موظف است مبلغ افزایش قیمت را واریز کند.

نکته ۲: کتاب آریا قیمت کتابها را روی سایت آپدیت میکند و کتابهای چاپ تمام را نیز تا موعد چاپ مجدد غیرفعال می نماید، اما بدلیل تعداد زیاد عناوین کتابهای موجود در بازار امکان بروز نبودن اطلاعات کتاب روی سایت وجود دارد.

تمامی سفارشات از فردای روز ثبت سفارش اقدام می گردد و ظرف مدت ۱ تا ۲ روز کاری تهیه و سپس بسته به نحوه ارسال انتخاب شده از سوی مشتری فرستاده می شود. در صورتی که برای تهیه کتاب عجله دارید می توانید با تلفن های ما تماس بگیرید ( ۶۶۳۰۸۱۳۰ – ۰۲۱ ) و با کارشناسان مجرب کتاب آریا مشاوره نمایید.

خدمات پس از فروش درج شده روی محصولات ( لوح فشرده، کتاب و…) بر عهده تولید کننده محصول است و کتاب آریا هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده آن اداره می باشد زیرا کلیه بسته های پستی بیمه هستند و پس از آن کتاب آریا می تواند کد رهگیری پست را در اختیار مشتریان قرار دهد.

کتاب آریا قیمت کتاب ها را برحسب نرخ اعلام شده توسط ناشر (قیمت پشت جلد) بروزرسانی می کند و در صورت کاهش یا افزایش قیمت مراتب متعاقبا به مشتری اعلام می گردد. به دلیل تهیه کردن تمامی کتاب ها طبق نیاز مشتری تحت هیچ شرایطی کنسلی هیچ کدام از اقلام فاکتور امکان پذیر نیست.
نکته ۱: در صورت چاپ تمام بودن کتاب و یا غیرقابل تهیه بودن آن برای کتاب آریا، جریمه فوق الذکر مشمول سفارش نمی شود، وجه عینا به حساب مشتری برمی گردد و مشتری می تواند آن را به حساب بانکی خود مسترد نماید.
نکته ۲: اگر یک یا چند عنوان از کتب سفارش داده شده برای کتاب آریا غیرقابل تهیه باشد و مابقی تهیه شده باشد، کتاب آریا کتابهای تهیه شده که در بازار موجود بوده است را برای مشتری ارسال خواهد کرد.

اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و…) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر وب سایت کتاب آریا می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.

اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و…) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر وب سایت کتاب آریا می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.

کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.

 استرداد وجه هایی که به دلایل : “موجود نبودن کتاب های ثبت سفارش شده و یا سفارش های لغو شده “در آخر هرماه صورت خواهد گرفت .

هزینه ارسال کتاب به شهرستان ها ( هزینه پست و بسته بندی کتاب ۱۵۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است ) هزینه فوق برای ارسال یک کتاب می باشد و در صورت اضافه شدن کتاب و اعلام قیمت اداره پست مبلغ اضافه می بایست توسط خریدار پرداخت گردد .

ارسال کتاب به داخل شهر تهران توسط پیک شرکت می باشد که هزینه آن ۱۰۰۰۰ تومان و نحوه ارسال بین ۱ تا ۲ روز کاری بعد از سفارش می باشد . چنانچه تمایل به ارسال کتاب در همان روز بوده ، خریدار موظف میباشد مبلغ ۲۵۰۰۰ تومان جهت ارسال از طریق پیک موتوری را پرداخت نماید  .

برو بالا

چنانچه تمایل به ثبت سفارش بصورت تلفنی (صرفا برای کاربران تهران) را دارید ، می توانید با شماره تلفن ۶۶۳۰۸۱۳۰ -۰۲۱ تماس حاصل فرمایید .

چنانچه تمایل به ثبت سفارش بصورت تلفنی (صرفا برای کاربران تهران) را دارید ، می توانید با شماره تلفن ۶۶۳۰۸۱۳۰ -۰۲۱ تماس حاصل فرمایید .