هر آنچه که از یک کتابفروشی میخواهید ! بهترین کتاب های دانشگاهی، کمک درسی، عمومی و ... [ با ما تماس بگیرید 66308130-021 ]

اطلاعات نوع پست و حمل و نقل

اطلاعات نوع پست و حمل و نقل شهر تهران :

  1. در صورتیکه ساکن شهر تهران هستین میتوانید سفارشات خود را در روز های عادی قبل از ساعت ۱۶ ثبت نمایید و کتاب خود را بین ۲۴ لغایت ۴۸ ساعت بعد درب منزل تحویل بگیرید . ( هزینه ارسال تهران ۱۰ هزار تومان می باشد )
  2. در صورتی که شما عجله دارید میتوانید پس از ثبت سفارش و تماس با دفتر فروش به شماره ۶۶۳۰۸۱۳۰-۰۲۱ و پرداخت هزینه تحویل اکسپرس فروشگاه ( بین ۱۸ لغایت ۲۵ هزار تومان ) بسته ی خود را ۴ یا ۵ ساعت بعد از ثبت سفارش تحویل بگیرید.
  3. مشترکان شهر تهران می توانند کتاب خود را بصورت تلفنی به شماره ۶۶۳۰۸۱۳۰-۰۲۱ سفارش داده و در هنگام تحویل در محل مبلغ را بصورت نقدی تسویه نمایند .

اطلاعات نوع پست و حمل و نقل سایر شهرستان ها :

  1. هزینه بسته بندی و ارسال برای شهرهای تحت پوشش تحویل اکسپرس، براساس تعرفه پست می باشد.
  2.  پست سفارشی  : در این روش بسته های شما بین ۴ تا ۷ روز کاری به دست شما دوستان عزیز خواهد رسید.
  3.  پست پیشتاز : در این روش بسته های شما بین ۲ تا ۳ روز کاری به دست شما دوستان عزیز خواهد رسید.
  4. ارسال برای مشتریان عزیزی که در شهرستان ساکن می باشند بعد از تکمیل خرید و تسویه حساب ، ارسال برای آنها انجام میپذیرد .

اطلاعات عمومی :

  1. به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت “پرداخت اینترنتی” انجام دهند.
  2. سامانه رسمی سایت بانک کتاب آریا ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۰۶۷۲ می باشد لذا از دریافت اطلاعات به غیر از این شماره خودداری نمایید .
  3. قابل توجه می باشد جهت مشاوره و خرید کتاب می توانید با شماره تماس ۰۹۳۵۵۸۰۰۳۵۱ در ساعات کاری ( ۹ صبح لغایت ۱۸ بعد از ظهر روز های شنبه تا چهارشنبه ) تماس حاصل نمایید .
برو بالا

چنانچه تمایل به ثبت سفارش بصورت تلفنی (صرفا برای کاربران تهران) را دارید ، می توانید با شماره تلفن ۶۶۳۰۸۱۳۰ -۰۲۱ تماس حاصل فرمایید .

چنانچه تمایل به ثبت سفارش بصورت تلفنی (صرفا برای کاربران تهران) را دارید ، می توانید با شماره تلفن ۶۶۳۰۸۱۳۰ -۰۲۱ تماس حاصل فرمایید .